Olejek Essence Ultime Crystal Shine – blask włosów dzięki olejowi z moreli

Jeśli zmagasz się z matowymi, niesfornymi kosmykami, które ciężko jest ułożyć i jeszcze trudniej wzmocnić ich blask podczas codziennej stylizacji – wypróbuj moc naturalnych olejków. Nie tylko nawilżają, odżywiają i regenerują włosy, ale odpowiadają za ich blask i piękny wygląd oraz pomagają w codziennej stylizacji fryzury.

Lśniące, gładkie włosy, które nie puszą się i zachwycają głębokim kolorem, są pragnieniem wielu kobiet. Aby uzyskać taki efekt, potrzeba odpowiedniej diety i specjalnej, dobrze dobranej pielęgnacji. Jeśli zależy nam jednak na natychmiastowym efekcie lśniących włosów – wystarczy sięgnąć po olejek do włosów Essence Ultime Crystal Shine od Schwarzkopf. To produkt, który można stosować zarówno na wilgotne, jak i na suche włosy (ta druga opcja idealnie sprawdza się przy codziennym układaniu fryzury). Essence Ultime Crystal Shine zamknięty jest w różowej butelce o pojemności 75 ml. Jest on wydajny, ponieważ do odżywienia i modelowania włosów wystarczą 2 – 3 pompki produktu. Olej ma przyjemny, słodki zapach, który długo utrzymuje się na włosach, a jego głównym składnikiem pielęgnacyjnym jest delikatny i odżywczy olejek z pestek moreli. Jest to olej o przyjemnym migdałowym zapachu, który zawiera około 66% kwasu tłuszczowego z grupy omega – 9. Pasuje on zatem do większości włosów (włosy średnioporowate posiada największa część populacji na świecie). Olejek morelowy ma doskonałe właściwości nawilżające. Jest bogaty w witaminy A i E, które spowalniają procesy starzenia się włosów. Olejek morelowy sprawia zatem, że włosy pozostają sprężyste, przestają się kruszyć i łamać. Bardzo łatwo wchłania się do wnętrza włosów, a jednocześnie tworzy na powierzchni pukli ochronny film, który zapobiega wnikaniom toksyn do wnętrza włosa. Olej morelowy świetnie wygładza włosy, ułatwia ich rozczesanie, sprawia, że pukle nie plączą się w ciągu dnia, nawet pod wpływem silnego wiatru. Olej morelowy pobudza ponadto naturalne funkcje skóry i utrzymuje jej nawilżenie. Ma właściwości silnie nabłyszczające, które wzmocnione jest dodatkowo przez dobre silikony, kondycjonujące włosy i wzmacniające ich blask.

Essence Ultime Crystal Shine z olejkiem morelowym pomaga nie tylko ułożyć fryzurę i zapewnić włosom blask. Stanowi ochronę włosów przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i regeneruje pukle sprawiając, że stają się ładniejsze z każdym dniem.