Olej morelowy w masce do włosów Bio Beauté by Nuxe

Nowa generacja biokosmetyków do pielęgnacji włosów to właśnie francuska marka Bio Beauté by Nuxe. Oferuje naprawdę szeroką gamę ekologicznych produktów na bazie naturalnych składników. Wśród nich odżywcza maska do włosów z olejem z pestek moreli i migdałami. Co warto wiedzieć na temat tego produktu?

Maska do włosów nie musi być droga, żeby oferować skuteczne działanie. Wszystko zależy od połączenia składników aktywnych. Im jest ich więcej, tym lepiej. Ważne jest również, aby były odpowiednio połączone. Marka Bio Beauté robi to idealnie. To dlatego Bio Beauté Nourishing Repair Mask warta jest swojej wysokiej ceny. Za jedno opakowanie o pojemności 200 ml zapłacimy nawet kilka razy więcej niż za inną maskę do włosów.

Bio Beauté by Nuxe Masque Nutritif Réparateur

Maska do włosów z migdałami i olejem z pestek moreli to świetna propozycja dla posiadaczek włosów, które wymagają odżywienia i odbudowy. To unikalna propozycja zachwycająca jakością. Co ciekawe, Masque Nutritif Réparateur to produkt eko.

98,9% naturalnych składników
(w tym) 10,9% organicznych składników

Działanie

Olej morelowy odgrywa bardzo ważną rolę w tym produkcie. Nie bez powodu maska do włosów Bio Beauté by Nuxe działa tak kompleksowo. To właśnie olej morelowy nadaje jej właściwości regenerujących. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały wspomagają odnowę komórkową i odbudowę. Natomiast olej z pestek moreli w połączeniu z innymi składnikami odżywia, wygładza, nawilż, dodaje blasku i miękkości.

Maska do włosów Bio Beauté zawiera:

  • oligopeptydy z organicznych migdałów,
  • olej z pestek moreli,
  • masło shea,
  • gliceryna roślinna,
  • olej mirabelkowy,
  • masło mango,
  • korzeń dzikiej cykorii.

Sposób użycia

Maska do włosów Bio Beauté z olejem morelowym powinna być nanoszona obicie po umyciu włosów i dokładnym spłukaniu szamponu. Działa dość ekspresowo, bo wystarczy zostawić ją na włosach na około 3 minuty. Po tym czasie spłukać, a włosy wysuszyć. Unikać kontaktu Bio Beauté by Nuxe Masque Nutritif Réparateur z oczami. Sam olej morelowy raczej byłby nieszkodliwy, ale w połączeniu z innymi składnikami zachowuje się inaczej.